AS MOTORLU ARAÇLAR İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET NİYAZİ SUCU

AS MOTORLU ARAÇLAR (AS OTO), NÎYAZÎ SUCU KURUCULUĞU ÎLE 1985 YILINDA LALELİ GENÇTÜRK CADDESİNDE, OTOMOBİL YE TİCARİ TAKSİ SEKTÖRÜ DAHİLİNDE TİCARİ FAALİYETLERİNE BAŞLAMIŞTIR. 1996 SENESİNDEN İTİBAREN DE TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK OTOMOBİL KOMPLEKSLERİNDEN BİRİ OLAN OTO ÇENTER GALERİCİLER SİTESİNDE, ANA MERKEZ VE ŞUBE OLARAK İKİ NOKTADA, DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.

AS OTO, SIFIR KM. TİCARİ ARAÇ SATIMI, TAKAS ARAÇLARIN DEĞERLENDİRİLMESİ, 2.EL OTOMOBİL,TİCARİ PLAKA ALIM-SATIMI VE TİCARİ PLAKA KİRALAMA FAALİYETLERİ İLE SEKTÖRÜN EN ÖNDE GELEN MARKALARINDAN BİRİDİR.

BİLİNÇLİ, TECRÜBELİ VE YAPTIĞI İŞE HAKİM PERSONELİ İLE MÜŞTERİLERİNİN BÜTÜN İHTİYAÇLARINA, EN HIZLI VE KUSURSUZ HİZMETİ SUNARAK CEVAP VERMEYE ÇALIŞMAKTADIR. AYRICA, İLK GÜNDEN BUGÜNE MÜŞTERİLERİNE HER DAİM HİSSETTİRDİĞİ “GÜVEN” ARTIK AS OTO İLE BİRLİKTE ANILMAKTADIR. BUNUN SONUCUNDA KURULAN KARŞILIKLI GÜVEN, SUNULAN ÜSTÜN HİZMET VE YILLARDIR SÜRDÜRÜLEN PÜRÜZSÜZ TİCARİ FAALİYETLER İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARILMAYA UĞRAŞILMIŞTIR.. AS OTO, MÜŞTERİLERİ İLE SADECE TİCARİ FAALİYET İLE DEĞİL, AYNI ZAMANDA SOSYAL BAĞLAMDA DA İLETİŞİM KURMAKTADIR. HER SENE, GELENEKSEL HALE GELMİŞ “BAHAR GEZİSİ” İLE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNİ KUVVETLENDİRMİŞ, ONLARIN HERZAMAN YANINDA OLDUĞUNU GÖSTERMEYİ AMAÇLAMIŞTIR.

AS MOTORLU ARAÇLAR, ŞİRKET OLARAK, ŞARTLAR VE ZAMAN DOĞRULTUSUNDA SÜREKLİ KENDİNİ YENİLEMEYİ KURAL EDİNMİŞTİR. SEKTÖRDEKİ VE İLGİLİ ALANLARDAKİ GELİŞMELERİ TAKİP EDEREK, HİZMET ANLAYIŞINI SÜREKLİ GÜNCELLEMEKTE VE MÜŞTERİLERİNİ BİLGİLENDİRİP, ONLARIN DEĞİŞEN MEVZUATLARDAN HABERDAR OLMALARINI VE GEREKLİ İŞLEMLERİ ZAMANINDA YAPMALARINI SAĞLAMAKTADIR.

ÖZETLEMEK GEREKİRSE, AS OTO KURULDUĞU GÜNDEN BERİ DÜRÜST, GÜVENİLİR VE GÜLERYÜZLÜ HİZMET ANLAYIŞI İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖNDE TUTARAK SEKTÖRDEKİ YERİNİ PERÇİMLEMİŞTİR. GELECEKTEN BEKLENEN, SEKTÖRDE “TEK İSİM” OLMAKTIR.